LOCAL MOTORS

Local Motors to społeczność, skupiająca projektantów, inżynierów i wynalazców online oraz w rzeczywistym wspólnym miejscu pracy, której celem jest wprowadzanie na rynek pojazdów specjalnych, jak na przykład Rally Fighter o mocy 430 koni mechanicznych – samochód terenowy, do produkcji którego wykorzystano produkty LOCTITE, aby zapewnić jego bezusterkowe działanie w ekstremalnych warunkach bez postojów serwisowych.


 

Zobacz przykład wdrożonej aplikacji

New Holland

Firma New Holland oferujebranży rolniczej ponad 80 linii produktowych i ponad 300 modeliciągników łatwych w obsłudze, maszyn żniwnych i sprzętuzaładunkowo-rozładunkowego. New Holland stosuje ponad 20 produktów LOCTITE, m.in. produkty do zabezpieczania połączeń gwintowych, do uszczelniania kołnierzy, do mocowania części współosiowych oraz do uszczelniania połączeń gwintowych, które zapewniają maksymalną odporność na drgania, chronią urządzenia przed korozją, zapobiegają powstawaniu wycieków i zwiększają ich niezawodność.

Zobacz przykład wdrożonej aplikacji

4MOMS

4moms to firma rozwijająca innowacyjne produkty, które mają na celu ułatwianie życia rodzicom. Do akcesoriów dla dzieci, np. wózków spacerowych czy fotelików, 4moms stosuje produkty LOCTITE do zabezpieczania połączeń gwintowych, by zapewnić niezawodne i bezpieczne działanie swoich urządzeń. Producent wykorzystuje klej błyskawiczny LOCTITE do łączenia trudnosklejalnych elementów z tworzyw sztucznych. Począwszy od produktów do zabezpieczania połączeń gwintowych po kleje błyskawiczne, 4moms polega na produktach LOCTITE, aby zagwarantować sukces swoim wyrobom.

Zobacz przykład wdrożonej aplikacji

Polaris

Polaris polega na klejach LOCTITE, by zagwarantować, że jego skutery śnieżne będą w stanie stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom, których nie brak w sportach zimowych. Posiadając prawie 60-letnie doświadczenie inżynieryjne, Polaris projektuje i produkuje innowacyjne pojazdy silnikowe o doskonałych osiągach na całym świecie, m.in. skutery śnieżne, terenowe pojazdy rekreacyjne, samochody funkcyjne, samochody wojskowe oraz motocykle.

Zobacz przykład wdrożonej aplikacji